współpraca blog podróżniczy
współpraca

Współpraca

Studencki budżet, ale i chęć podejmowania nowych wyzwań, wyszukiwania ciekawych produktów, stron oraz urozmaicenia bloga o recenzje i obiektywne opinie skłoniły mnie do tego, by zamieścić ofertę współpracy. Wychodząc naprzeciw Państwa mailom i pytaniom pragnę zaznaczyć, że z szacunku do czytelników nie chciałabym odbiegać od tematyki bloga, jaką są podróże.
Współpraca z podróżniczką to obopólna korzyść i sama przyjemność!
***

Ja-testerka

Wiele osób pyta mnie jaki jest najlepszy śpiwór, plecak czy namiot na wyprawy. Cięcie kosztów wyjazdu nie zawsze pozwala mi na zabieranie ze sobą odpowiedniego sprzętu.

W związku z nadchodzącymi wyprawami:
– Gruzją na początku listopada,
– Bieszczadami w grudniu,
– Wietnamem, Laosem, Kambodżą i Tajlandią pod koniec stycznia,

z chęcią przyjmę różnego rodzaju sprzęt turystyczny w celu przetestowania go i wystawienia na blogu obiektywnej opinii i ewentualnej rekomendacji w odpowiedziach na otrzymywane maile. Ciepły śpiwór, dobry nóż, żywność liofilizowana czy nieprzemakalna kurtka to dla podróżnika wspaniały prezent. 🙂

Ja-recenzentka

Książki podróżnicze są dla mnie wielką inspiracją do kolejnych podróży i motywacją do szkolenia własnych umiejętności spójnego pisania, dlatego z chęcią podejmę się napisania recenzji. Do tej pory na koncie mam tylko jedną i jeden przeprowadzony z wydawnictwem konkurs.

W związku z moim zainteresowaniem językami obcymi, obcymi kulturami, zdrowym żywieniem, samorozwojem i sportem, proponowane tytuły nie muszą być stricte podróżnicze.

Ja-rekin w social mediach

Prowadzone od ponad 3 lat Podróże za jeden uśmiech zyskały grono wielu stałych czytelników śledzących wyprawy zarówno na blogu, jak i na Facebooku czy Instagramie. O ile Państwa produkt dotyka w jakimś stopniu tematyki podróżniczej, istnieje możliwość zamieszczenia ładnie komponującego się ze stroną loga, wstawienia powiązanych z wpisami linków czy opublikowania konkretnego artykułu/wpisu na Facebooku.

Uwaga! Nawiązując do otrzymywanych wcześniej ofert, bardzo proszę o nieprzesyłanie mi propozycji zamieszczenia reklam ZNICZY, ponieważ dbam o osoby odwiedzające bloga i chciałabym, żeby również one skorzystały z zamieszczanych reklam. Wszystko co polecę ma być godne rekomendacji i trafiać w zainteresowania odbiorców.

… i w końcu: ja-pisarka

Warsztat jaki jest, każdy widzi. Nie mam stosownego wykształcenia dziennikarskiego, a mój dorobek literacki jest skromny – poza blogiem można mnie czytać w archiwalnych numerach gazety studenckiej Politechniki Wrocławskiej ‘Żak’ i w czeluściach internetu (na przykład tutaj, jak jeszcze za młodu pisałam relacje konkursowe). Jeśli chodzi o wpisy pojawiające się na stronie, to tworzę je ‘z przymrużeniem oka’, niemniej w przyszłości chciałabym napisać książkę – i to taką całkiem na poważnie! Z chęcią podejmę się więc wyzwania napisania artykułów dotykających tematów przeróżnych – niekoniecznie podróżniczych.

W razie pytań – proszę o wiadomość
Kontakt: imakaszu@gmail.com

Chcesz dowiedzieć się, jak zarabiać na pisaniu? Śmiało podaj maila, a ja prześlę Ci informację, gdy poradnik o copywritingu będzie już dostępny do pobrania ⬇

Dołączając do newslettera akceptujesz politykę prywatności zawartą na stronie.

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *