Wyłącz AdBlocka - wesprzyj stronę!

Hej!

W dobie wyskakujących okienek, reklam na całą stronę i sprzedawania przestrzeni swojego wirtualnego podwórka pod promocje gier online czy preparatów na schudnięcie, stosowanie AdBlocka nie dziwi nikogo z nas. Jednak jako autorka bloga - zarówno treści, jak i ogólnego utrzymania strony, chciałam zwrócić uwagę na istnienie drugiej strony medalu. Po co są reklamy, dla kogo są reklamy i jak wyśrodkować swój stosunek do nich?

Kiedyś usłyszałam zdanie, że idąc chodnikiem nie weźmiesz od kogoś ulotki, dopóki sam się nie dowiesz jak to jest je rozdawać. Sama zrozumiałam ideę reklam dopiero wtedy, gdy włączyłam je u siebie. Otóż uwaga - reklamy nie zawsze wspierają markę reklamującą się, ale bardzo często są po prostu wsparciem dla osoby, która je u siebie udostępnia. Jeśli więc jesteś czytelnikiem bloga, lubisz czytać nowe posty i śledzisz moje podróże - zapewniam Cię, oddając kawałek swojej witryny pod reklamy, sprawdziłam dokładnie czy nie zrobią one nikomu krzywdy. Przefiltrowując kasyna, wideoczaty i promocje na viagrę, postanowiłam umieścić dwa nieszkodliwe okienka, za których samo wyświetlenie (zachęcam też czasem do kliknięcia! :D) mogę zarobić parę groszy m.in. na opłacenie domeny i utrzymanie strony. Jeśli więc zechcesz wesprzeć bloga - poniżej zamieszczam krótką instrukcję, jak odblokować reklamy tylko na mojej witrynie.

Blogowanie, tak jak i podróże, to jedna z moich pasji. Pisząc tutaj nie pobieram żadnych korzyści i robię to wyłącznie dla swojej radochy, a dostęp do artykułów jest bezpłatny. Jednak każde prowadzenie strony wiąże się z kosztami, dlatego jeśli doceniasz moją pracę - przeczytaj proszę, jak za pomocą kilku kliknięć możesz pomóc Podróżom za jeden uśmiech.

Korzystasz z AdBlocka i chcesz go wyłączyć na moim blogu?
1. Będąc na stronie www.podrozezajedenusmiech.pl, kliknij czerwoną łapkę koło paska adresu (1).
2. Wybierz z listy opcję 'Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie'.

3. W okienku które wyskoczyło wybierz 'Wyklucz'.

4. Jeśli łapka z czerwonej zrobi się zielona jak na rysunku poniżej to znaczy, że wszystko poszło dobrze. :)

Dziękuję!

Emi.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.