Współpraca


Współpraca z podróżniczką to obopólna korzyść i sama przyjemność!

***
Ja-testerka
Wiele osób pyta mnie jaki jest najlepszy śpiwór, plecak czy namiot na wyprawy. Cięcie kosztów wyjazdu nie zawsze pozwala mi na zabieranie ze sobą odpowiedniego sprzętu.

W związku z nadchodzącą giga-wyprawą:
- Indonezją, Filipinami, Malezją, Tajlandią i...? (to one way ticket!) na początku marca,

z chęcią przyjmę różnego rodzaju sprzęt turystyczny w celu przetestowania go i wystawienia na blogu obiektywnej opinii. Gadżety turystyczne, dobry nóż, żywność liofilizowana czy nieprzemakalna kurtka to dla podróżnika wspaniały prezent. :)

Ja-recenzentka
Książki podróżnicze są dla mnie wielką inspiracją do kolejnych podróży i motywacją do szkolenia własnych umiejętności spójnego pisania, dlatego z chęcią podejmę się napisania recenzji. Do tej pory na koncie mam jedną i jeden przeprowadzony z wydawnictwem konkurs.

W związku z moim zainteresowaniem językami obcymi, obcymi kulturami, zdrowym żywieniem, samorozwojem i sportem, proponowane tytuły nie muszą być stricte podróżnicze.

Ja-rekin w social mediach
Prowadzone od ponad 5 lat Podróże za jeden uśmiech zyskały grono wielu stałych czytelników śledzących wyprawy zarówno na blogu, jak i na Facebooku czy Instagramie. O ile Państwa produkt dotyka w jakimś stopniu tematyki podróżniczej, istnieje możliwość zamieszczenia ładnie komponującego się ze stroną loga, wstawienia powiązanych z wpisami linków czy opublikowania konkretnego artykułu/wpisu na Facebooku.

... i w końcu: ja-pisarka
Warsztat jaki jest, każdy widzi. Nie mam stosownego wykształcenia dziennikarskiego, a mój dorobek literacki jest skromny - poza blogiem można mnie czytać w archiwalnych numerach gazety studenckiej Politechniki Wrocławskiej 'Żak' i w czeluściach internetu (na przykład tutaj, jak jeszcze za młodu pisałam relacje konkursowe). Jeśli chodzi o wpisy pojawiające się na stronie, to tworzę je 'z przymrużeniem oka', niemniej w przyszłości chciałabym napisać książkę - i to taką całkiem na poważnie! Z chęcią podejmę się więc wyzwania napisania artykułów dotykających tematów przeróżnych - niekoniecznie podróżniczych. Jako osoba pracująca zdalnie, chętnie podejmę się copywritingu.

W razie pytań - proszę o wiadomość.
Kontakt: imakaszu@gmail.comBrak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.